دانلود سریال مصاحبه با خون آشام interview with the vampire

دانلود سریال مصاحبه با خون آشام interview with the vampire قانونی

، ،
TV-MA
N/A
دارای زیرنویس فارسی

داستان سریال

سریال مصاحبه با خون‌آشام، روایتی تامل‌برانگیز از زندگی لویی دو پونت، مردی سیاه‌پوست در نیواورلئان دهه 1900 است که در تاریکی و محدودیت‌های زندگی خود غوطه‌ور است. لویی که از نژادپرستی و تبعیض رنج می‌برد، در جستجوی راهی برای رهایی از این قفس نامرئی است. در این مسیر، لستات د لاین‌کورت، خون‌آشامی جذاب و مرموز، وارد زندگی لویی می‌شود. لستات که مجذوب روح لطیف و زیبایی لویی شده، او را به دنیای تاریکی و جاودانگی خون‌آشام‌ها دعوت می‌کند. لویی که از زندگی بی‌معنی و محدود خود خسته شده، در دوراهی سختی قرار می‌گیرد. از یک طرف، ترس از تاریکی و ناشناخته او را به عقب می‌راند و از طرف دیگر، میل به رهایی و جاودانگی او را به سمت پیشنهاد لستات سوق می‌دهد. لویی با وجود تردیدها و وسوسه‌ها، در نهایت پیشنهاد لستات را می‌پذیرد و به دنیای خون‌آشام‌ها قدم می‌گذارد.

درباره سریال

سریال مصاحبه با خون آشام در ژانر ترسناک، فانتزی، هیجان‌انگیز و معمایی ه کارگردانی مشترک لوان آکین، کیت پاول، آلن تیلور، الکسیس اوستراندر و کریگ زیسک محصول کشور آمریکا است. بازیگرانی همچون جیکوب اندرسون، سام رید، اریک بوگوسیان، بیلی باس، اسد زمان، استیون نورفلیت، کالین کولمن، را داون چونگ، جف پاپ، کریس استک، لوک براندون فیلد، ریچل هندلر، جان دیماجیو، دانا گوریر، کریستین رابینسون و ... در این فیلم به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال مصاحبه با خون آشام در ژانر ترسناک، فانتزی، هیجان‌انگیز و معمایی به کارگردانی مشترک لوان آکین، کیت پاول، آلن تیلور، الکسیس اوستراندر و کریگ زیسک محصول کشور آمریکا است.
بازیگرانی همچون جیکوب اندرسون، سام رید، اریک بوگوسیان، بیلی باس، اسد زمان، استیون نورفلیت، کالین کولمن، را داون چونگ، جف پاپ، کریس استک، لوک براندون فیلد، ریچل هندلر، جان دیماجیو، دانا گوریر، کریستین رابینسون و … در این فیلم به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان سریال مصاحبه با خون آشام

سریال مصاحبه با خون‌آشام، روایتی تامل‌برانگیز از زندگی لویی دو پونت، مردی سیاه‌پوست در نیواورلئان دهه 1900 است که در تاریکی و محدودیت‌های زندگی خود غوطه‌ور است. لویی که از نژادپرستی و تبعیض رنج می‌برد، در جستجوی راهی برای رهایی از این قفس نامرئی است. در این مسیر، لستات د لاین‌کورت، خون‌آشامی جذاب و مرموز، وارد زندگی لویی می‌شود. لستات که مجذوب روح لطیف و زیبایی لویی شده، او را به دنیای تاریکی و جاودانگی خون‌آشام‌ها دعوت می‌کند. لویی که از زندگی بی‌معنی و محدود خود خسته شده، در دوراهی سختی قرار می‌گیرد. از یک طرف، ترس از تاریکی و ناشناخته او را به عقب می‌راند و از طرف دیگر، میل به رهایی و جاودانگی او را به سمت پیشنهاد لستات سوق می‌دهد. لویی با وجود تردیدها و وسوسه‌ها، در نهایت پیشنهاد لستات را می‌پذیرد و به دنیای خون‌آشام‌ها قدم می‌گذارد. او که از قدرت و جاودانگی خود لذت می‌برد، به تدریج با تاریکی درونی خود و تناقضات دنیای خون‌آشام‌ها روبرو می‌شود. لویی که هنوز قلبی انسانی دارد، با حس گناه و پشیمانی دست به گریبان است و از خشونت و بی‌رحمی هم‌نوعان خود بیزار است. او در این دنیای تاریک، در جستجوی هویت و جایگاه خود است و با چالش‌های درونی و بیرونی متعددی روبرو می‌شود سال‌ها بعد، دنیل مولوی، خبرنگاری که در جستجوی داستانی منحصر به فرد است، با لویی مصاحبه می‌کند. در این مصاحبه، لویی به شرح وقایع زندگی خود، از عشق و جاودانگی گرفته تا تاریکی و پشیمانی، می‌پردازد اما دنیل که در صحت برخی از گفته‌های لویی تردید دارد، به دنبال کشف حقیقت و پشت پرده‌ رازهای ناگفته‌ی این خون‌آشام جاودانه می‌رود.

درباره فیلم

سریال مصاحبه با خون‌آشام، داستانی هیجان‌انگیز، ترسناک و معمایی را روایت می‌کند که شما را به اعماق تاریکی و جاودانگی دنیای خون‌آشام‌ها می‌برد. این سریال محصول کشور آمریکا است و در قالب دو فصل، هر کدام با تعداد قسمت‌های متفاوت، در سال‌های 2022 و 2024 به روی آنتن رفته است.

  • جوایز: 1 برد و 28 نامزدی
  • زبان: انگلیسی
  • نویسنده: Rolin Jones
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟