دانلود فیلم سلام بابا Hi Nanna 2023

دانلود فیلم سلام بابا Hi Nanna 2023 قانونی

دانلود فیلم سلام بابا

، ،
N/A
155 دقیقه
دوبله فارسی + زیرنویس
کارگردان:

داستان فیلم

در این فیلم، با پدری مجرد به نام "امید" همراه می‌شویم که دختر 6 ساله‌اش به نام "سارا" به بیماری لاعلاجی مبتلا است. امید که از سختی‌های زندگی و بیماری دخترش به ستوه آمده، تصمیم می‌گیرد برای سارا از گذشته‌اش و آشنایی با مادرش بگوید. او با تعریف خاطرات و داستان‌های دوران جوانی، تصویری از مادری مهربان و دلسوز را برای سارا ترسیم می‌کند. اما پس از تعریف این داستان، ناگهان همه چیز تغییر می‌کند. سارا که تا به حال فقط پدرش را در کنار خود داشته، با دنیایی جدید از خاطرات و احساسات روبرو می‌شود. این تغییر ناگهانی، چالش‌های جدیدی را برای امید به وجود می‌آورد. او باید ضمن مراقبت از دختر بیمار خود، با احساسات و پرسش‌های او نیز کنار بیاید.

درباره فیلم

فیلم سلام بابا در ژانر درام و خانوادگی به کارگردانی شوریوف محصول کشور هند و در سال 2023 ساخته شده است. در این فیلم بازیگرانی همچون شروتی حسن، امرونال ثاکور، نانی، جایارام و نثار به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم سلام بابا در ژانر درام و خانوادگی به کارگردانی شوریوف محصول کشور هند و در سال 2023 ساخته شده است.

در این فیلم بازیگرانی همچون شروتی حسن، امرونال ثاکور، نانی، جایارام و نثار به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان فیلم سلام بابا

فیلم “سلام بابا” داستانی غم‌انگیز و در عین حال زیبا از عشق، خانواده و فقدان را روایت می‌کند. در این فیلم، با پدری مجرد به نام “امید” همراه می‌شویم که دختر 6 ساله‌اش به نام “سارا” به بیماری لاعلاجی مبتلا است. امید که از سختی‌های زندگی و بیماری دخترش به ستوه آمده، تصمیم می‌گیرد برای سارا از گذشته‌اش و آشنایی با مادرش بگوید. او با تعریف خاطرات و داستان‌های دوران جوانی، تصویری از مادری مهربان و دلسوز را برای سارا ترسیم می‌کند. اما پس از تعریف این داستان، ناگهان همه چیز تغییر می‌کند. سارا که تا به حال فقط پدرش را در کنار خود داشته، با دنیایی جدید از خاطرات و احساسات روبرو می‌شود. این تغییر ناگهانی، چالش‌های جدیدی را برای امید به وجود می‌آورد. او باید ضمن مراقبت از دختر بیمار خود، با احساسات و پرسش‌های او نیز کنار بیاید.

  • زبان: تلوگو، هندی، تامیل، مالایالام، کانادا
  • نویسنده: Nagendra Kasi, Shouryuv, Rashmi Singh
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟