دانلود فیلم جوجه تیغی

دانلود فیلم جوجه تیغی قانونی

دانلود فیلم جوجه تیغی

،
کارگردان:

داستان فیلم

این فیلم داستان خانواده‌ای پیچیده با دغدغه‌های سیاسی و اجتماعی را روایت می‌کند. ماهرخ، مادر خانواده، که زنی جاه‌طلب است، قصد دارد با کمک همسرش امیر و دوستان سیاسی‌اش، به اولین رئیس جمهور زن ایران تبدیل شود. اما این تصمیم او با مخالفت شدید امیر و پسرشان یوسف که فعال اجتماعی است، روبرو می‌شود. از طرف دیگر، جاوید، دوست یوسف، به خاطر گم شدن چند هزار دلار در دردسر بزرگی افتاده و برای پیدا کردن آن‌ها دو هفته فرصت دارد. او از یوسف می‌خواهد تا با نفوذ در شرکت مدلینگ مهتاب، از سرنوشت دلارها مطلع شود. یوسف که مخالف این کار است، به خاطر جاوید آن را می‌پذیرد و در این مسیر با مهتاب آشنا می‌شود. در ادامه داستان، یوسف متوجه می‌شود که دلارها دست شهره، یکی از کارمندان مهتاب بوده است. در همین حین، رقابت‌های انتخاباتی ماهرخ نیز شدت می‌گیرد و امیر و یوسف برای متوقف کردن او تلاش می‌کنند.

درباره فیلم

فیلم جوجه تیغی در ژانر کمدی، اجتماعی و سیاسی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مستانه مهاجر محصول کشور ایران در سال ۱۳۹۹ است. حامد کمیلی، پانته‌آ پناهی‌ها، هادی کاظمی، آناهیتا درگاهی، نازنین بیاتی، پژمان بازغی، هومن برق‌نورد، مهتاب ثروتی، نگار فروزنده، محراب قاسم‌خانی، امید روحانی، آرزو نبوت، نوشین تبریزی، هادی عطایی، سارا والیانی، آیدا ماهیانی و صحرا اسدالهی از بازیگران این فیلم هستند.

فیلم جوجه تیغی در ژانر کمدی، اجتماعی و سیاسی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مستانه مهاجر محصول کشور ایران در سال ۱۳۹۹ است.

بازیگران فیلم جوجه تیغی

حامد کمیلی، پانته‌آ پناهی‌ها، هادی کاظمی، آناهیتا درگاهی، نازنین بیاتی، پژمان بازغی، هومن برق‌نورد، مهتاب ثروتی، نگار فروزنده، محراب قاسم‌خانی، امید روحانی، آرزو نبوت، نوشین تبریزی، هادی عطایی، سارا والیانی، آیدا ماهیانی و صحرا اسدالهی از بازیگران این فیلم هستند.

داستان فیلم جوجه تیغی

این فیلم داستان خانواده‌ای پیچیده با دغدغه‌های سیاسی و اجتماعی را روایت می‌کند. ماهرخ، مادر خانواده، که زنی جاه‌طلب است، قصد دارد با کمک همسرش امیر و دوستان سیاسی‌اش، به اولین رئیس جمهور زن ایران تبدیل شود. اما این تصمیم او با مخالفت شدید امیر و پسرشان یوسف که فعال اجتماعی است، روبرو می‌شود.

از طرف دیگر، جاوید، دوست یوسف، به خاطر گم شدن چند هزار دلار در دردسر بزرگی افتاده و برای پیدا کردن آن‌ها دو هفته فرصت دارد. او از یوسف می‌خواهد تا با نفوذ در شرکت مدلینگ مهتاب، از سرنوشت دلارها مطلع شود. یوسف که مخالف این کار است، به خاطر جاوید آن را می‌پذیرد و در این مسیر با مهتاب آشنا می‌شود. در ادامه داستان، یوسف متوجه می‌شود که دلارها دست شهره، یکی از کارمندان مهتاب بوده است. در همین حین، رقابت‌های انتخاباتی ماهرخ نیز شدت می‌گیرد و امیر و یوسف برای متوقف کردن او تلاش می‌کنند.

در پایان فیلم، سرنوشت انتخابات ریاست جمهوری نامشخص می‌ماند و یوسف و مهتاب نیز به یکدیگر علاقه‌مند می‌شوند.

درباره فیلم جوجه تیغی

جوجه تیغی، فیلمی کمدی-سیاسی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مستانه مهاجر، سرانجام در سال 1402 پس از سه سال انتظار، بر پرده سینماها نقش بست.

مصطفی زندی و سجاد پهلوان‌زاده نویسندگان فیلمنامه این اثر بودند که در سال 1399 ساخته شد.

مستانه مهاجر که سابقه‌ای درخشان در تدوینگری سینما دارد و به تازگی تهیه‌کنندگی را نیز تجربه می‌کند، ابتدا قرار بود فقط در مقام تهیه‌کننده در فیلم “جوجه‌تیغی” حضور داشته باشد.

اما با کناره گیری کارگردان اولیه، سکان هدایت این فیلم به دست مهاجر سپرده شد و او برای اولین بار در کسوت کارگردان، پشت دوربین سینما قرار گرفت.

محمود کلاری، فیلمبردار پیشکسوت سینما که سابقه کارگردانی نیز در کارنامه خود دارد، در فیلم “جوجه تیغی” به عنوان مشاور کارگردان در کنار مستانه مهاجر حضور داشت.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟