دانلود فیلم گودزیلا و کونگ امپراتوری جدید Godzilla x Kong: The New Empire 2024

دانلود فیلم گودزیلا و کونگ امپراتوری جدید Godzilla x Kong: The New Empire 2024 قانونی

دانلود فیلم گودزیلا و کونگ امپراتوری جدید

،
،
دارای زیرنویس فارسی
کارگردان:

داستان فیلم

در فیلم حماسی "گودزیلا و کونگ: امپراتوری جدید"، شاهد نبردی حماسی بین دو موجود افسانه‌ای، گودزیلا و کونگ خواهیم بود. اما این بار، آنها نه تنها با یکدیگر، بلکه با دشمنی مشترک و بسیار قدرتمند نیز روبرو می‌شوند که بقای تمام موجودات زنده بر روی کره زمین را به خطر می‌اندازد. یک هیولای هولناک و ناشناخته از اعماق زمین بیدار شده و با قدرت مخرب خود، وحشت را در سراسر جهان منتشر می‌کند. این هیولای بی‌رحم، نه تنها برای گودزیلا و کونگ، بلکه برای تمام بشریت تهدیدی جدی به شمار می‌رود. با وجود خصومت دیرینه‌ای که بین گودزیلا و کونگ وجود دارد، آنها چاره‌ای جز اتحاد برای مقابله با این دشمن مشترک ندارند در نبردی حماسی و نفس‌گیر، گودزیلا و کونگ تمام توان خود را به کار می‌گیرند تا این هیولای هولناک را شکست دهند. این نبرد، نبردی برای بقاست و سرنوشت تمام موجودات زنده بر روی کره زمین به آن بستگی دارد.

درباره فیلم

فیلم گودزیلا و کونگ: امپراتوری جدید در ژانر اکشن و ماجراجویی به کارگردانی آدام وینگارد محصول کشور آمریکا و استرالیا و در سال 2024 ساخته شده است. در این فیلم بازیگرانی همچون ربکا هال، برایان تایری هنری، دن استیونز، کایلی هاتل، الکس فرنس و راشل هاوس به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم گودزیلا و کونگ: امپراتوری جدید در ژانر اکشن و ماجراجویی به کارگردانی آدام وینگارد محصول کشور آمریکا و استرالیا و در سال 2024 ساخته شده است.
در این فیلم بازیگرانی همچون ربکا هال، برایان تایری هنری، دن استیونز، کایلی هاتل، الکس فرنس و راشل هاوس به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان فیلم گودزیلا و کونگ امپراتوری جدید

در فیلم حماسی “گودزیلا و کونگ: امپراتوری جدید”، شاهد نبردی حماسی بین دو موجود افسانه‌ای، گودزیلا و کونگ خواهیم بود. اما این بار، آنها نه تنها با یکدیگر، بلکه با دشمنی مشترک و بسیار قدرتمند نیز روبرو می‌شوند که بقای تمام موجودات زنده بر روی کره زمین را به خطر می‌اندازد. یک هیولای هولناک و ناشناخته از اعماق زمین بیدار شده و با قدرت مخرب خود، وحشت را در سراسر جهان منتشر می‌کند. این هیولای بی‌رحم، نه تنها برای گودزیلا و کونگ، بلکه برای تمام بشریت تهدیدی جدی به شمار می‌رود. با وجود خصومت دیرینه‌ای که بین گودزیلا و کونگ وجود دارد، آنها چاره‌ای جز اتحاد برای مقابله با این دشمن مشترک ندارند در نبردی حماسی و نفس‌گیر، گودزیلا و کونگ تمام توان خود را به کار می‌گیرند تا این هیولای هولناک را شکست دهند. این نبرد، نبردی برای بقاست و سرنوشت تمام موجودات زنده بر روی کره زمین به آن بستگی دارد.

“گودزیلا و کونگ: امپراتوری جدید”، فیلمی پر از هیجان، اکشن و جلوه‌های ویژه خیره کننده است که تماشاگران را به سفری حماسی در دنیای موجودات افسانه‌ای می‌برد. این فیلم، داستانی حماسی از اتحاد، فداکاری و نبرد برای بقای نسل بشر را روایت می‌کند.

 

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
دانلود فیلم گودزیلا و کونگ امپراتوری جدید
دانلود رایگان فیلم گودزیلا و کونگ امپراتوری جدید

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟