دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴ Despicable Me 4 2024

دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴ Despicable Me 4 2024 قانونی

دانلود انیمیشن من نفرت انگیز ۴

، ،
PG
95 دقیقه
دوبله فارسی
کارگردان: -

داستان فیلم

در قسمت چهارم انیمیشن جذاب "من نفرت‌انگیز"، ما شاهد ماجراجویی‌های جدید گرو، همسرش لوسی و سه دخترخوانده‌شان مارگو، اديث و اگنس هستیم. اما این بار، آنها تنها نیستند! گرو صاحب یک پسر نوزاد به نام گرو جونیور شده و این اتفاق، زندگی آنها را دستخوش تغییر می‌کند. اما آرامش دیری نمی‌پاید، چرا که ماکسیم لو مال، دشمن قدیمی گرو، از زندان فرار می‌کند و به دنبال انتقام است. لو مال و همسرش والنتینا، گرو و خانواده‌اش را در معرض خطر قرار می‌دهند و آنها را مجبور به ترک خانه‌شان می‌کنند. گرو و خانواده‌اش در جستجوی پناهگاه به مکانی جدید نقل مکان می‌کنند. در آنجا، آنها با همسایه‌های جدیدشان، خانواده پرسکات، و دخترشان پاپی آشنا می‌شوند. در ابتدا، روابط گرو و پرسکات‌ها چندان دوستانه نیست، اما به مرور زمان و با کمک پاپی، آنها اختلافات خود را کنار می‌گذارند و با یکدیگر متحد می‌شوند. در همین حال، ماکسیم لو مال و والنتینا نقشه‌های شوم خود را برای نابودی گرو و خانواده‌اش عملی می‌کنند. گرو و مینیون‌های بامزه‌اش باید بار دیگر با هوش و ذکاوت خود، از چنگال دشمنان فرار کرده و از خانواده و دوستانشان محافظت کنند.

درباره فیلم

انیمیشن من نفرت انگیز 4 (Despicable Me 4) در ژانر انیمیشن ، خانوادگی به کارگردانی کریس رناد و نویسندگی داستان و نویسندگی مایک وایت و کن دوریو محصول سال 2024 کشور آمریکا است. در انیمیشن هنرمندانی همچون استیو کرل، کریستن ویگ، پی‌یر کافین، میرندا کازگرو و استیو کوگان به صا پیشگی پرداخته اند.

انیمیشن من نفرت انگیز 4 (Despicable Me 4) در ژانر انیمیشن، خانوادگی به کارگردانی کریس رناد و نویسندگی داستان و نویسندگی مایک وایت و کن دوریو محصول سال 2024 کشور آمریکا است.
در انیمیشن هنرمندانی همچون استیو کرل، کریستن ویگ، پی‌یر کافین، میرندا کازگرو و استیو کوگان به صا پیشگی پرداخته اند.

داستان انیمیشن من نفرت انگیز ۴

در قسمت چهارم انیمیشن جذاب “من نفرت‌انگیز”، ما شاهد ماجراجویی‌های جدید گرو، همسرش لوسی و سه دخترخوانده‌شان مارگو، اديث و اگنس هستیم. اما این بار، آنها تنها نیستند! گرو صاحب یک پسر نوزاد به نام گرو جونیور شده و این اتفاق، زندگی آنها را دستخوش تغییر می‌کند. اما آرامش دیری نمی‌پاید، چرا که ماکسیم لو مال، دشمن قدیمی گرو، از زندان فرار می‌کند و به دنبال انتقام است. لو مال و همسرش والنتینا، گرو و خانواده‌اش را در معرض خطر قرار می‌دهند و آنها را مجبور به ترک خانه‌شان می‌کنند.

گرو و خانواده‌اش در جستجوی پناهگاه به مکانی جدید نقل مکان می‌کنند. در آنجا، آنها با همسایه‌های جدیدشان، خانواده پرسکات، و دخترشان پاپی آشنا می‌شوند. در ابتدا، روابط گرو و پرسکات‌ها چندان دوستانه نیست، اما به مرور زمان و با کمک پاپی، آنها اختلافات خود را کنار می‌گذارند و با یکدیگر متحد می‌شوند. در همین حال، ماکسیم لو مال و والنتینا نقشه‌های شوم خود را برای نابودی گرو و خانواده‌اش عملی می‌کنند. گرو و مینیون‌های بامزه‌اش باید بار دیگر با هوش و ذکاوت خود، از چنگال دشمنان فرار کرده و از خانواده و دوستانشان محافظت کنند.

درباره انیمیشن

انیمیشن من نفرت انگیز 4 (Despicable Me 4) در تاریخ ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ در سینماهای سراسر آمریکا اکران شود. این فیلم چهارمین قسمت اصلی از مجموعه “من نفرت‌انگیز” و ششمین قسمت به طور کلی در این فرنچایز است.

“من نفرت‌انگیز ۴” توسط استودیو Illumination ساخته شده و یونیورسال پیکچرز آن را توزیع خواهد کرد. این انیمیشن پس از اتمام اکران در سینماها، در سرویس ویدئویی نتفلیکس نیز منتشر خواهد شد.

  • زبان: انگلیسی
  • نویسنده: Mike White, Ken Daurio
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟