دانلود فیلم سرقت سایبری Cyber Heist 2023

دانلود فیلم سرقت سایبری Cyber Heist 2023 قانونی

دانلود فیلم سرقت سایبری

، ،
N/A
111 دقیقه
دارای زیرنویس فارسی
کارگردان:

داستان فیلم

فیلم "سرقت سایبری" داستانی هیجان‌انگیز و پرماجرا را در دنیای تاریک و پیچیده اینترنت روایت می‌کند. جایی که فیبر نوری و داده‌ها در هم تنیده‌اند و ترکیبی از فناوری مفید و ویروس‌های مخرب را به وجود آورده‌اند. داستان با انتشار ویروسی مخرب توسط هکرها آغاز می‌شود. این ویروس، یک حمله سایبری گسترده را راه‌اندازی می‌کند که سیستم‌های کامپیوتری را در سراسر جهان فلج می‌کند. در این میان، کلوین چوک (با بازی آرون کواک)، مهندس امنیت سایبری و متخصص فناوری اطلاعات، به عنوان ناجی ظهور می‌کند. او با استفاده از فایروالی قدرتمند به نام Firewall X، به مقابله با این بحران می‌پردازد و سعی می‌کند از گسترش بیشتر ویروس و آسیب‌های جبران‌ناپذیر آن جلوگیری کند.

درباره فیلم

فیلم سرقت سایبری در ژانر اکشن ، جنایی به کارگردانی دنی ونگ محصول کشور هنگ کنگ در سال 2023 ساخته شده است. آرون کواک، گوردون لام، سایمون یام، مگان لای، کنی وانگ، تونی وو و .... از بازیگرانی هستند که در این فیلم به هنرمندی پرداخته اند.

فیلم سرقت سایبری در ژانر اکشن ، جنایی به کارگردانی دنی ونگ محصول کشور هنگ کنگ در سال 2023 ساخته شده است.
آرون کواک، گوردون لام، سایمون یام، مگان لای، کنی وانگ، تونی وو و …. از بازیگرانی هستند که در این فیلم به هنرمندی پرداخته اند.

داستان فیلم سرقت سایبری

فیلم “سرقت سایبری” داستانی هیجان‌انگیز و پرماجرا را در دنیای تاریک و پیچیده اینترنت روایت می‌کند. جایی که فیبر نوری و داده‌ها در هم تنیده‌اند و ترکیبی از فناوری مفید و ویروس‌های مخرب را به وجود آورده‌اند. داستان با انتشار ویروسی مخرب توسط هکرها آغاز می‌شود. این ویروس، یک حمله سایبری گسترده را راه‌اندازی می‌کند که سیستم‌های کامپیوتری را در سراسر جهان فلج می‌کند. در این میان، کلوین چوک (با بازی آرون کواک)، مهندس امنیت سایبری و متخصص فناوری اطلاعات، به عنوان ناجی ظهور می‌کند. او با استفاده از فایروالی قدرتمند به نام Firewall X، به مقابله با این بحران می‌پردازد و سعی می‌کند از گسترش بیشتر ویروس و آسیب‌های جبران‌ناپذیر آن جلوگیری کند.

اما کلوین به زودی متوجه رازی هولناک می‌شود. مغز متفکر پشت این حمله سایبری، کسی نیست جز رئیس او، کنت چان (با بازی گوردون لام).

کنت چان با سوءاستفاده از ضعف‌های امنیتی، حساب‌های بانکی را هک می‌کند و از این طریق پولشویی انجام می‌دهد. او کلوین را در این توطئه شوم گرفتار می‌کند و از تخصص او برای رسیدن به اهداف پلید خود استفاده می‌کند.

کلوین که در تاریکی و ناامیدی گرفتار شده، باید با چالشی بزرگ روبرو شود. او باید بین وظیفه‌اش به عنوان یک مهندس و وفاداری به رئیسش، یکی را انتخاب کند.

درباره فیلم سرقت سایبری

فیلم “سرقت سایبری” داستانی نفس‌گیر در دنیای تاریک و پیچیده اینترنت را روایت می‌کند. اما فراتر از داستان جذاب این فیلم، نکات جالبی در مورد مراحل ساخت و اکران آن وجود دارد که در ادامه به آنها می‌پردازیم. فیلمبرداری “سرقت سایبری” از 12 ژوئن تا 14 اکتبر 2020 به طول انجامید. لوکیشن اصلی فیلمبرداری، شهر هو من تین در هنگ کنگ بود. اما به دلیل شیوع موج سوم همه‌گیری COVID-19 در این کشور، تولید فیلم به طور موقت متوقف و در ماه اوت از سر گرفته شد.

آرون کواک، بازیگر نقش اول این فیلم، به دلیل تأثیرات همه‌گیری بر صنعت فیلم، 70 درصد از حقوق معمول خود را دریافت کرد. این تصمیم با هدف حمایت از صنعت فیلم در دوران سخت همه‌گیری گرفته شد.

برای ساخت دفتر پیشرفته‌ای که در فیلم مشاهده می‌شود، 2 میلیون دلار هنگ کنگ هزینه شد. این دفتر نقش مهمی در داستان فیلم دارد و مکانی است که کلوین چوک، شخصیت اصلی فیلم، با استفاده از Firewall X با حمله سایبری مقابله می‌کند.

آخرین صحنه‌های فیلم “سرقت سایبری” در جنگل‌های Nam Sang Wai در هنگ کنگ فیلمبرداری شد.

“سرقت سایبری” پس از اتمام مراحل ساخت، در تاریخ 9 مارس 2023 به روی پرده سینماها رفت. این فیلم در مجموع 10.2 میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته است که شامل فروش در هنگ کنگ، استرالیا، نیوزلند، بریتانیا و چین می‌شود.

  • زبان: کانتونی
  • نویسنده: Soi Cheang
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟