دانلود انیمیشن کریگ قبل از نهر Craig Before the Creek 2023

دانلود انیمیشن کریگ قبل از نهر Craig Before the Creek 2023 قانونی

دانلود انیمیشن کریگ قبل از نهر

، ،
TV-G
88 دقیقه
دوبله فارسی

داستان فیلم

کریگ ویلیامز، پسربچه‌ای خجالتی که به تازگی به شهر جدیدی نقل مکان کرده، در آستانه بزرگترین ماجراجویی زندگی خود قرار دارد. او که هرگز تصور چنین تجربه‌ای را نمی‌کرد، به زودی پا به دنیایی ناشناخته و پر از شگفتی خواهد گذاشت. در انیمیشن "کریگ پیش از رودخانه"، کریگ به همراه دوستان جدید خود، به دنبال گنج‌های پنهان، کشتی‌های دزدان دریایی افسانه‌ای و ماجراهایی هیجان‌انگیز می‌رود. آنها با مقابله با خطرات و چالش‌های مختلف، شجاعت و دوستی خود را به اثبات می‌رسانند. اما این فقط آغاز ماجراست! کریگ و دوستانش در ادامه مسیر با شروری مرموز روبرو می‌شوند که قصد دارد نهر محله آنها را نابود کند. آنها باید با تمام توان از خانه و کاشانه خود دفاع کرده و مانع از تحقق نقشه‌های شوم این شخصیت پلید شوند.

درباره فیلم

انیمیشن کریگ قبل از نهر کارتونی با ژانر فانتزی، کمدی و ماجراجویی ه کارگردانی مشترک ناجا پورتر، بن لوین و مت برنت محصول ایالات متحده آمریکا در سال 2023 می باشد. نوئل ولز، فیل لامار، کیمبرلی هبرت گرگوری، جولی هُنگ راپاپورت، مایکل کرونر، آنالسا فیشر، گانر سیزمور، فیلیپ سولومون و بایرون مارک نیوسوم از صدا پیشگانی هستند که در این انیمیشن به هنرمندی پرداخته اند.

انیمیشن کریگ قبل از نهر کارتونی با ژانر فانتزی، کمدی و ماجراجویی ه کارگردانی مشترک ناجا پورتر، بن لوین و مت برنت محصول ایالات متحده آمریکا در سال 2023 می باشد. تهیه کنندگی این فیلم بر عهده ی کمپانی اچ بی او مکس و کارتون نتورک بوده است.

نوئل ولز، فیل لامار، کیمبرلی هبرت گرگوری، جولی هُنگ راپاپورت، مایکل کرونر، آنالسا فیشر، گانر سیزمور، فیلیپ سولومون و بایرون مارک نیوسوم از صدا پیشگانی هستند که در این انیمیشن به هنرمندی پرداخته اند.

داستان انیمیشن کریگ قبل از نهر

کریگ ویلیامز، پسربچه‌ای خجالتی که به تازگی به شهر جدیدی نقل مکان کرده، در آستانه بزرگترین ماجراجویی زندگی خود قرار دارد. او که هرگز تصور چنین تجربه‌ای را نمی‌کرد، به زودی پا به دنیایی ناشناخته و پر از شگفتی خواهد گذاشت.

در انیمیشن “کریگ پیش از رودخانه”، کریگ به همراه دوستان جدید خود، به دنبال گنج‌های پنهان، کشتی‌های دزدان دریایی افسانه‌ای و ماجراهایی هیجان‌انگیز می‌رود. آنها با مقابله با خطرات و چالش‌های مختلف، شجاعت و دوستی خود را به اثبات می‌رسانند.

اما این فقط آغاز ماجراست! کریگ و دوستانش در ادامه مسیر با شروری مرموز روبرو می‌شوند که قصد دارد نهر محله آنها را نابود کند. آنها باید با تمام توان از خانه و کاشانه خود دفاع کرده و مانع از تحقق نقشه‌های شوم این شخصیت پلید شوند.

 انیمیشن کریگ قبل از نهر از سرویس آمازون اکران شده است و شما میتوانید این انیمیشن را با دوبله فارسی  با بالاترین کیفیت از سایت ویدو دانلود و تماشا کنید.

  • جوایز: 2 نامزدی
  • زبان: N/A
  • نویسنده: Matt Burnett, Ben Levin, Tiffany Ford
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
دانلود انیمیشن کریگ قبل از نهر

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟