دانلود فیلم اعترافات ذهن خطرناک من

دانلود فیلم اعترافات ذهن خطرناک من قانونی

دانلود فیلم اعترافات ذهن خطرناک من

90 دقیقه

داستان فیلم

در فیلم "اعترافات ذهن خطرناک من"، شاهد سفری به اعماق ذهن آشفته و توهم‌زده‌ی شخصیت اصلی داستان هستیم. او که تحت تاثیر مصرف یک ماده مخدر شیمیایی به نام اسید قرار گرفته، دچار توهمات و اغتشاشات ذهنی شدیدی می‌شود و مرز بین واقعیت و خیال برایش از بین می‌رود. داستان فیلم حول محور خاطرات و تجربیات شخصیت اصلی می‌چرخد، خاطراتی که به دلیل مصرف اسید مبهم و گسسته هستند. او در تلاش است تا قطعات پازل زندگی خود را کنار هم قرار دهد و حقایق را از تاریکی توهمات بیرون بکشد.

درباره فیلم

فیلم اعترافات ذهن خطرناک من در ژانر درام و فانتزی به کارگردانی هومن سیدی محصول کشور ایران و در سال 1393 ساخته شده است. در این فیلم بازیگرانی همچون نگار جواهریان، میترا حجار، امیر جعفری، سیامک صفری، عباس غزالی، چکامه چمن ماه، میثاق زارع، بابک بهشاد، رویا نونهالی و ... به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم اعترافات ذهن خطرناک من در ژانر درام و فانتزی به کارگردانی هومن سیدی محصول کشور ایران و در سال 1393 ساخته شده است و در سی و سومین جشنواره فیلم فجر نامزد 6 جایزه شد و توانست سیمرغ بلورین بهترین طراحی صحنه و لباس را بدست آورد.
در این فیلم بازیگرانی همچون نگار جواهریان، میترا حجار، امیر جعفری، سیامک صفری، عباس غزالی، چکامه چمن ماه، میثاق زارع، بابک بهشاد، رویا نونهالی و … به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان فیلم اعترافات ذهن خطرناک من

در فیلم “اعترافات ذهن خطرناک من”، شاهد سفری به اعماق ذهن آشفته و توهم‌زده‌ی شخصیت اصلی داستان هستیم. او که تحت تاثیر مصرف یک ماده مخدر شیمیایی به نام اسید قرار گرفته، دچار توهمات و اغتشاشات ذهنی شدیدی می‌شود و مرز بین واقعیت و خیال برایش از بین می‌رود. داستان فیلم حول محور خاطرات و تجربیات شخصیت اصلی می‌چرخد، خاطراتی که به دلیل مصرف اسید مبهم و گسسته هستند. او در تلاش است تا قطعات پازل زندگی خود را کنار هم قرار دهد و حقایق را از تاریکی توهمات بیرون بکشد.

تماشاگر در این سفر ذهنی، همراه با شخصیت اصلی با چالش‌ها و تناقضات متعددی روبرو می‌شود. هویت او، روابطش با اطرافیان و حتی انگیزه‌هایش برای انجام برخی از کارها به زیر سوال می‌رود.

فیلم “اعترافات ذهن خطرناک من” با فضاسازی وهم‌آلود و سورئال خود، مخاطب را به چالش می‌کشد و او را به تأمل در ماهیت واقعیت و حافظه وا می‌دارد.

  • جوایز: 1 برد و 9 نامزدی
  • زبان: فارسی
  • نویسنده: Houman Seyyedi
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
دانلود فیلم اعترافات ذهن خطرناک من
دانلود رایگان فیلم اعترافات ذهن خطرناک من

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟