دانلود فیلم قصابان کتاب دوم راگهورن Butchers Book Two: Raghorn 2024

دانلود فیلم قصابان کتاب دوم راگهورن Butchers Book Two: Raghorn 2024 قانونی

دانلود فیلم قصابان کتاب دوم راگهورن

73 دقیقه
دارای زیرنویس فارسی
کارگردان:

داستان فیلم

در اعماق جنگلی انبوه و تاریک، روینا، زنی نیمه‌عریان و غرق در خون، با تمام وجود می‌دود. وحشت در چشمانش موج می‌زند و نفس نفس می‌زند، گویی از چنگال مرگ گریخته است. گویی موجوداتی هولناک در تعقیب او هستند. ناگهان، در میان تاریکی، با دو پسر جوان به نام‌های کلاید و کراشر روبرو می‌شود. اما این دو پسر معمولی نیستند. با چشمانی گرسنه و لبخندی شیطانی، رازی هولناک را آشکار می‌کنند: آنها آدمخوار هستند. در همین حین، برایان و همراهانش به ایستگاه بنزینی در حاشیه جنگل می‌رسند. خسته و گرسنه به دنبال مکانی برای استراحت و سوخت‌گیری هستند. غافل از اینکه خطرات هولناکی در کمین آنهاست

درباره فیلم

فیلم قصابان کتاب دوم در ژانر ترسناک به کارگردانی آدرین لانگلی محصول کشور کانادا و در سال 2024 ساخته شده است. ستارگانی همچون نیک بیسکوپک، دیو کلمن، سم هانتسمن، هالی کندی، دن مولسون، کورگاند سوندسن، مایکل سواتن، مارک تمپلین و ... در این فیلم به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم قصابان کتاب دوم در ژانر ترسناک به کارگردانی آدرین لانگلی محصول کشور کانادا و در سال 2024 ساخته شده است.
ستارگانی همچون نیک بیسکوپک، دیو کلمن، سم هانتسمن، هالی کندی، دن مولسون، کورگاند سوندسن، مایکل سواتن، مارک تمپلین و … در این فیلم به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان فیلم قصابان کتاب دوم راگهورن

در اعماق جنگلی انبوه و تاریک، روینا، زنی نیمه‌عریان و غرق در خون، با تمام وجود می‌دود. وحشت در چشمانش موج می‌زند و نفس نفس می‌زند، گویی از چنگال مرگ گریخته است. گویی موجوداتی هولناک در تعقیب او هستند.

ناگهان، در میان تاریکی، با دو پسر جوان به نام‌های کلاید و کراشر روبرو می‌شود. اما این دو پسر معمولی نیستند. با چشمانی گرسنه و لبخندی شیطانی، رازی هولناک را آشکار می‌کنند: آنها آدمخوار هستند. در همین حین، برایان و همراهانش به ایستگاه بنزینی در حاشیه جنگل می‌رسند. خسته و گرسنه به دنبال مکانی برای استراحت و سوخت‌گیری هستند. غافل از اینکه خطرات هولناکی در کمین آنهاست. فضای آرام ایستگاه بنزین ناگهان با ورود شریف هیل و ویلبر، دو شخصیت مرموز و خطرناک، دگرگون می‌شود. حضور آنها فضایی سنگین و پر از اضطراب را به ارمغان می‌آورد. برایان که از گذشته با آنها دشمنی دارد، عصبی و آشفته می‌شود.

برای فرار از شریف هیل و ویلبر، به اعماق جنگل پناه می‌برند. اما آنها نمی‌دانند که خطرات بزرگ‌تری در انتظارشان است. در میان تاریکی مطلق جنگل، برایان به همه یادآوری می‌کند که به هیچ وجه اسم خود را بلند نگویند. گویی رازی هولناک در دل جنگل نهفته است و بر زبان آوردن نام می‌تواند عواقب فاجعه‌باری داشته باشد. ناگهان، سکوت جنگل با فریادی وحشتناک شکسته می‌شود. اتفاقی هولناک در میان درختان رخ می‌دهد که وضعیت را از بد به بدتر تبدیل می‌کند. وحشت و اضطراب بر چهره برایان و همراهانش نقش می‌بندد. آنها در تاریکی مطلق جنگل گرفتار شده‌اند و نمی‌دانند چه خطرات هولناکی در انتظارشان است.

سرنوشت آنها چه خواهد شد؟ آیا می‌توانند از این جنگل وحشتناک جان سالم به در ببرند؟ رازهای تاریک جنگل چه بر سر آنها خواهد آورد؟

شما می توانید این فیلم را بازیرنویس فارسی چسبیده به صورت رایگان و با لینک مستقیم از طریق ویدو دانلود و تماشا کنید.

  • نویسنده: آدرین لانگلی
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
دانلود فیلم قصابان کتاب دوم راگهورن
دانلود رایگان فیلم قصابان کتاب دوم راگهورن

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟