دانلود فیلم روشن

دانلود فیلم روشن قانونی

دانلود فیلم روشن

، ،

داستان فیلم

روشن، مردی میانسال با قلبی پر از عشق به بازیگری، در آستانه فروپاشی تمام آرزوهایش قرار می‌گیرد. او که در حسرت خانه‌ای ثبت‌نامی است، با موانعی غیرقابل عبور روبرو می‌شود و گویی تاریکی ناامیدی بر زندگی‌اش سایه افکنده است. اما روشن تسلیم نمی‌شود. او با اراده‌ای پولادین و روحی سرشار از امید، تصمیم می‌گیرد نقشی را بازی کند که شاید سرنوشت او را دگرگون سازد.

درباره فیلم

فیلم سینمایی روشن (Bright House) در ژانر درام، خانوادگی و اجتماعی به کارگردانی و نویسندگی روح‌الله حجازی و تهیه‌کنندگی مشترک جواد نوروزبیگی و روح‌الله حجازی است که در سال 1399 تولید و در سال 1402 متتشر شد. رضا عطاران، سیامک انصاری، سارا بهرامی، مسعود میرطاهری، مهدی حسینی نیا، محمد ولی زادگان، نازنین سهامی زاده، ابراهیم عزیزی، علی رحیمی، حمیدرضا حیدری، هدیه آذیدهاک، امیر کیوان معصومی با معرفی بازیگر خردسال سرگل لواسانی بازیگران فیلم روشن هستند.

فیلم روشن (Bright House) در ژانر درام، خانوادگی و اجتماعی به کارگردانی و نویسندگی روح‌الله حجازی و تهیه‌کنندگی مشترک جواد نوروزبیگی و روح‌الله حجازی است که در سال 1399 تولید و در سال 1402 متتشر شد.
رضا عطاران، سیامک انصاری، سارا بهرامی، مسعود میرطاهری، مهدی حسینی نیا، محمد ولی زادگان، نازنین سهامی زاده، ابراهیم عزیزی، علی رحیمی، حمیدرضا حیدری، هدیه آذیدهاک، امیر کیوان معصومی با معرفی بازیگر خردسال سرگل لواسانی بازیگران فیلم روشن هستند.

داستان فیلم روشن

روشن، مردی میانسال با قلبی پر از عشق به بازیگری، در آستانه فروپاشی تمام آرزوهایش قرار می‌گیرد. او که در حسرت خانه‌ای ثبت‌نامی است، با موانعی غیرقابل عبور روبرو می‌شود و گویی تاریکی ناامیدی بر زندگی‌اش سایه افکنده است.

اما روشن تسلیم نمی‌شود. او با اراده‌ای پولادین و روحی سرشار از امید، تصمیم می‌گیرد نقشی را بازی کند که شاید سرنوشت او را دگرگون سازد.

درباره فیلم روشن

فیلم روشن با روایتی متفاوت از آنچه از حجازی و عطاران انتظار می‌رود، تماشاگر را به سفری در اعماق روح یک انسان در آستانه فروپاشی می‌برد. رضا عطاران در نقشی غیرمعمول، از کمدی‌های عامه‌پسند فاصله گرفته و با بازی درخشان خود، شخصیتی به یاد ماندنی خلق می‌کند.

حجازی در این فیلم، به جای روایت داستانی خطی، بر روی شخصیت‌پردازی عمیق تمرکز می‌کند. او با ظرافت تمام، رنج‌ها، تحقیرها و فشارهای روحی و روانی پروتاگونیست داستان را به تصویر می‌کشد و مخاطب را با چالش‌ها و تردیدهای او همراه می‌کند.

فیلم روشن در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر، مورد استقبال منتقدان و تماشاگران قرار گرفت و موفق به کسب دو جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد برای رضا عطاران و بهترین فیلمبرداری برای مرتضی نجفی شد. این فیلم همچنین نامزد دریافت جایزه بهترین جلوه‌های ویژه میدانی نیز بود.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟