دانلود سریال در انتهای شب

دانلود سریال در انتهای شب قانونی

دانلود قسمت اول

،
،
45 دقیقه
دوبله فارسی
کارگردان:

داستان سریال

داستان سریال در انتهای شب در مورد دختری به اس نیکا است که برای یافتن حقیقت در مورد مرگ لیلا، از آرین دوست دوران دانشجویی‌اش کمک می‌خواد و آرین در این راه پرخطر و رازآلود همراه او می‌‌شود.

درباره سریال

"در انتهای شب"  مینی سریال جدید نمایش خانگی به کارگردانی آیدا پناهنده و تهیه‌کنندگی محمد یمینی ایت که در سال 1403 پخش می‌شود و ژانر پلیسی و عاشقانه دارد. مینی سریال در انتهای شب در ۹ قسمت ساخته شده و ستارگانی چون پارسا پیروزفر و هدی زین العابدین نقش‌های اصلی «در انتهای شب» را بازی می‌کنند.

“در انتهای شب”  مینی سریال جدید نمایش خانگی به کارگردانی آیدا پناهنده و تهیه‌کنندگی محمد یمینی ایت که در سال 1403 پخش می‌شود و ژانر پلیسی و عاشقانه دارد.

مینی سریال در انتهای شب ۹ قسمت است و بازیگران مطرحی چون پارسا پیروزفر و هدی زین العابدین در این سریال نقش‌های اصلی را بازی می‌کنند. آیدا پناهنده و ارسلان امیری نیز نویسندگان فیلمنامه هستند.

آیدا پناهنده، پیش از این، با خلق فیلم‌های  چون “ناهید”، “اسرافیل” و “تی تی” در دنیای سینما خوش درخشیده بود، و حال با “در انتهای شب” گامی نو در دنیای سریال‌های تلویزیونی برمی‌دارد.

داستان در انتهای شب

نیکا، زنی جسور و مصمم، در جستجوی حقیقتی پنهان از گذشته، به دوست دوران دانشجوی خودف آرین پناه می‌برد. آرین، باهوش و کنجکاو، یاری‌گر نیکا در این سفر پرمخاطره می‌شود. هدف آن‌ها، یافتن حقیقت درباره مرگ لیلا و روابط پنهانی افراد مختلف هستند.

در گذر داستان، تار و پود رازهای نهفته آشکار می‌شود و روابط پنهان و حقایق ناگفته برملا می‌گردد. نیکا و آرین با چالش‌ها و خطرات متعددی روبرو می‌شوند که بعضی وقت‌ها آن‌ها را از ادامهٔ مسیر بازمی‌دارد. اما ارادهٔ قوی برای کشف حقیقت و برقراری عدالت، باعث می‌شود ادامه دهند.

در این میان، رازهای تاریکی برملا می‌شود، عشق و فداکاری شکوفا می‌شود و دروغ و فریب رسوا می‌گردد. نیکا و آرین در اعماق تاریکی به دنبال نوری از حقیقت هستند و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند. درنهایت، آیا نیکا و آرین به هدف خود می‌رسند؟آیا راز مرگ لیلا برای همیشه در اعماق تاریکی باقی می‌ماند یا حقیقت سر بر می‌آورد؟

این داستان، سرگذشت جستجوی حقیقت، عشق و عدالت در دنیایی پر از راز و رمز است. سفری پرماجرا که خواننده را تا انتها درگیر خود نگه می‌دارد.

زمان پخش سریال در انتهای شب

سریال در انتهای شب از سال 1403 شرع می‌شود.

  • زبان: فارسی
  • نویسنده: آیدا پناهنده و ارسلان امیری
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟