دانلود فیلم و آنگاه شبگردها می آیند And Then Come the Nightjars 2023

دانلود فیلم و آنگاه شبگردها می آیند And Then Come the Nightjars 2023 قانونی

N/A
81 دقیقه
دارای زیرنویس فارسی
کارگردان:

داستان فیلم

فیلم "و آنگاه شبگردها می‌آیند" داستانی دوگانه را روایت می‌کند که در بحران تب برفکی بریتانیا در سال 2001 آغاز می‌شود. مایکل، یک کشاورز، و جفری، یک دامپزشک، در این شرایط سخت با یکدیگر آشنا می‌شوند و در گذر زمان، پیوندی عمیق و احساسی بین آنها شکل می‌گیرد. حیایت فیلم در طول سال‌ها دنبال می‌شود و تداوم دوستی آنها را در خلال رویدادهای مختلف، از جمله عروسی دختری که هر دو می‌شناسند، به تصویر می‌کشد. تضاد آشکار دو شخصیت، مایکل که با حیوانات خود زندگی عمیقی دارد و جفری که به عنوان دامپزشک مأمور از بین بردن گله‌هاست، در طول داستان به وضوح نمایان می‌شود. با وجود این تفاوت‌ها، آنها در کنار یکدیگر به بلوغ و پختگی می‌رسند. زمانی که زندگی زناشویی جفری از هم می‌پاشد و او به دامن اعتیاد به الکل پناه می‌برد، مایکل در کنارش می‌ماند و او را یاری می‌کند تا دوباره سرپا شود. اما در نقطه اوج داستان، مایکل در اقدامی ناگهانی اسلحه را به سر خود می‌گذارد و شکنندگی روح او در برابر بحران‌های زندگی آشکار می‌شود.

درباره فیلم

فیلم و آنگاه شبگردها می آیند در ژانر درام و خانوادگی به کارگردانی پل رابینسون محصول کشور انگلیس در سال 2023 ساخته شده است. در این فیلم بازیگرانی نایجل هستینگز، دیوید فیلدر، رابرت هلمز، امیلی هانسن و ... به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم و آنگاه شبگردها می آیند در ژانر درام و خانوادگی به کارگردانی پل رابینسون محصول کشور انگلیس در سال 2023 ساخته شده است.
در این فیلم بازیگرانی نایجل هستینگز، دیوید فیلدر، رابرت هلمز، امیلی هانسن و … به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان فیلم و آنگاه شبگردها می آیند

فیلم “و آنگاه شبگردها می‌آیند” داستانی دوگانه را روایت می‌کند که در بحران تب برفکی بریتانیا در سال 2001 آغاز می‌شود. مایکل، یک کشاورز، و جفری، یک دامپزشک، در این شرایط سخت با یکدیگر آشنا می‌شوند و در گذر زمان، پیوندی عمیق و احساسی بین آنها شکل می‌گیرد. حیایت فیلم در طول سال‌ها دنبال می‌شود و تداوم دوستی آنها را در خلال رویدادهای مختلف، از جمله عروسی دختری که هر دو می‌شناسند، به تصویر می‌کشد. تضاد آشکار دو شخصیت، مایکل که با حیوانات خود زندگی عمیقی دارد و جفری که به عنوان دامپزشک مأمور از بین بردن گله‌هاست، در طول داستان به وضوح نمایان می‌شود. با وجود این تفاوت‌ها، آنها در کنار یکدیگر به بلوغ و پختگی می‌رسند. زمانی که زندگی زناشویی جفری از هم می‌پاشد و او به دامن اعتیاد به الکل پناه می‌برد، مایکل در کنارش می‌ماند و او را یاری می‌کند تا دوباره سرپا شود. اما در نقطه اوج داستان، مایکل در اقدامی ناگهانی اسلحه را به سر خود می‌گذارد و شکنندگی روح او در برابر بحران‌های زندگی آشکار می‌شود.

درباره فیلم و آنگاه شبگردها می آیند

“و آنگاه شبگردها می‌آیند” فیلمی آمریکایی محصول سال 2023 به کارگردانی پل رابینسون و نویسندگی فیلمنامه توسط بی رابرتز است. این فیلم که بر اساس داستانی واقعی ساخته شده، محصول استودیو فیلمسازی Finite Films and TV می‌باشد و در تاریخ 1 سپتامبر 2023 به روی پرده سینماها رفت و در مجموع 52 هزار دلار فروش داشت. پس از اکران سینمایی، این فیلم در سرویس ویدئویی TUBI نیز منتشر شد.

  • جوایز: 1 برد
  • زبان: N/A
  • نویسنده: Bea Roberts
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
دانلود فیلم و آنگاه شبگردها می آیند
دانلود رایگان فیلم و آنگاه شبگردها می آیند

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟