دانلود انیمیشن مسافری از گانورا

دانلود انیمیشن مسافری از گانورا قانونی

دانلود انیمیشن مسافری از گانورا

، ،
کارگردان:

داستان فیلم

در دل کهکشان، موجودی فضایی به نام "گانورا" سفری پرماجرا را به سوی زمین آغاز می‌کند. اما این سفر، سفری عادی نیست، چرا که گانورا در جستجوی فرمانروای گمشده‌ی سیاره‌اش است که در زمین پنهان شده است. در این میان، گانورا با پسری معلول به نام "کیوان" و دوستانش آشنا می‌شود. کیوان که قلبی مهربان و روحی بزرگ دارد، به گانورا در این جستجوی دشوار یاری می‌رساند. همراه با هم، این گروه عجیب و دوست‌داشتنی سفری پرمخاطره را در سرزمین‌های مختلف آغاز می‌کنند و با خطرات و چالش‌های متعددی روبرو می‌شوند. اما دوستی و همدلی آنها، قدرتی بی‌نظیر به آن‌ها می‌بخشد و امید را در دلشان زنده نگه می‌دارد.

درباره فیلم

انیمیشن مسافری از گانورا (A Passenger from Ganora) با ژانر خانوادگی، علمی تخیلی و ماجراجویی به کارگردانی سید احمد علمدار محصول کشور ایران و در سال 1402 منتشر شد. امین قاضی، لیلا سودبخش، شهره روحی، پرنیان ابریشم کش، محمد خاوری، مهدی فصلی، هومان کریمی، حامد علیپور، فاطمه روحانی، سپهر جمشیدپور، عاطفه رضوان‌نیا، سمیه الباسی، محبوبه نریمیسا، حمیرا نور محمدزاده، مهدی نوروزی، محمدحسین سپهریان، محمد خوانساری، بردیا قاسمی، علی علیزاده و… از صداپیشگان این انیمیشن هستند.

انیمیشن مسافری از گانورا (A Passenger from Ganora) با ژانر خانوادگی، علمی تخیلی و ماجراجویی به کارگردانی سید احمد علمدار محصول کشور ایران و در سال 1402 منتشر شد.
امین قاضی، لیلا سودبخش، شهره روحی، پرنیان ابریشم کش، محمد خاوری، مهدی فصلی، هومان کریمی، حامد علیپور، فاطمه روحانی، سپهر جمشیدپور، عاطفه رضوان‌نیا، سمیه الباسی، محبوبه نریمیسا، حمیرا نور محمدزاده، مهدی نوروزی، محمدحسین سپهریان، محمد خوانساری، بردیا قاسمی، علی علیزاده و… از صداپیشگان این انیمیشن هستند.

داستان انیمیشن مسافری از گانورا

در دل کهکشان، موجودی فضایی به نام “گانورا” سفری پرماجرا را به سوی زمین آغاز می‌کند. اما این سفر، سفری عادی نیست، چرا که گانورا در جستجوی فرمانروای گمشده‌ی سیاره‌اش است که در زمین پنهان شده است. در این میان، گانورا با پسری معلول به نام “کیوان” و دوستانش آشنا می‌شود. کیوان که قلبی مهربان و روحی بزرگ دارد، به گانورا در این جستجوی دشوار یاری می‌رساند. همراه با هم، این گروه عجیب و دوست‌داشتنی سفری پرمخاطره را در سرزمین‌های مختلف آغاز می‌کنند و با خطرات و چالش‌های متعددی روبرو می‌شوند. اما دوستی و همدلی آنها، قدرتی بی‌نظیر به آن‌ها می‌بخشد و امید را در دلشان زنده نگه می‌دارد.

انیمیشن “مسافری از گانورا” داستانی پرماجرا، آموزنده و احساسی را روایت می‌کند که در آن مفاهیمی مانند دوستی، امید، فداکاری و شجاعت به زیبایی به تصویر کشیده شده است. این انیمیشن نه تنها برای کودکان، بلکه برای بزرگسالان نیز جذاب و دیدنی است و می‌تواند لحظات سرگرم‌کننده و پرمحتوایی را برای مخاطبان خود رقم بزند.

درباره انیمیشن

مسافری از گانورا، انیمیشنی علمی تخیلی و ماجراجویی محصول سال 1402 ایران به کارگردانی سید احمد علمدار، داستانی جذاب و پرماجرا را برای مخاطبان خود، به خصوص کودکان و نوجوانان، به تصویر می‌کشد. این انیمیشن که در سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان رونمایی شد، موفق به دریافت جوایز متعددی از جمله پروانه زرین جایزه ویژه دبیر جشنواره و تندیس ویژه ستاد ملی خانواده و جوانی جمعیت شده است.

در این انیمیشن، شاهد سفری پرمخاطره به سیاره گانورا خواهیم بود. موجودی فضایی از این سیاره به زمین می‌آید و با کمک پسری معلول و دوستانش به جستجوی فرمانروای گمشده‌ی خود می‌پردازد. این سفر پر از خطرات و چالش‌های مختلف است، اما دوستی و همدلی این گروه عجیب و دوست‌داشتنی، قدرت و امیدی بی‌نظیر به آن‌ها می‌بخشد.

موسیقی متن مسافری از گانورا به خوبی با حال و هوای داستان هماهنگ بوده و به جذابیت و تأثیرگذاری آن می‌افزاید.

مسافری از گانورا از نظر بصری اثری چشم‌نواز و باکیفیت است که با استفاده از تکنیک‌های مدرن انیمیشن‌سازی به زیبایی خلق شده است.

جوایز:

  • پروانه زرین جایزه ویژه دبیر جشنواره در سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان
  • تندیس ویژه ستاد ملی خانواده و جوانی جمعیت در سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان
  • جایزه فرهنگ بنیان در سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان

نکات جالب:

  • مسافری از گانورا اولین اثر بلند سینمایی رویداد رویازی (نخستین رویداد پیچینگ تخصصی انیمیشن ایران) است.
  • پیش از این قرار بود این انیمیشن با نام “مسافری از دایتیا” تولید شود.

تماشا:

شما می‌توانید به محض انتشار نسخه قانونی، این انیمیشن را با بالاترین کیفیت از وبسایت ویدو دانلود و تماشا کنید.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟