اخبار فیلم و سریال

ویدیو فحش دادن دمت اوزدمیر به زبان فارسی را در اینجا مشاهده کنید

یک ویدیو از فحش دادن دمت اوزدمیر به زبان فارسی منتشر شده است. این بازیگر نقش یک بانوی ایرانی در سریال مافیایی ترکیه ای اسم من فرح را بازی کرده است. دمت اوزدمیر بازیگر و رقصنده ترکیه ای است که در کارهایی مانند «وی توت فرنگی»، «پرنده سحرخیر»، «خانه تولدت سرنوشت توست» و «نام من فرح» بازی کرده است. او در جدیدترین سریال خود نقش یک زن ایرانی را بازی می کند.

این شخصیت در سریال به دلیل جنایت نامعلومی که در ایران انجام داد به ترکیه گریخت. فرح دکتری است که مجبور می شود برای درمان بیماری پسرش با یک باند مافیایی همکاری کند. دمت برای ایفای این نقش چند کلمه و جمله فارسی را یاد گرفته است. در صحنه‌هایی که عصبانی می‌شود، گاهی به فارسی فحش می‌دهد مثل «حیوان، ابله، کودن» که شما میتوانید در ادامه ویدیوی آن را تماشا کنید.

صحنه فحش دادن دمت اوزدمیر در نقش یک زن ایرانی

صحنه فحش دادن دمت اوزدمیر به فارسی در سریال نام من فرح بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشت. این بازیگر در این سریال نقش یک بانوی ایرانی را بازی می کند که برای نجات جان پسرش باید از رئیس یک باند مافیایی کمک بگیرد.

انگین آکیورک نقش رئیس این باند مافیایی را بازی کرده و شریک دمت است. قبل از انتشار خبر طلاق Demet Ozdemir و Oğuzhan Koç ویدئو فارسی صحبت کردن اوزدمیر در پشت صحنه سریال نام من فرح است مورد توجه طرفداران این بازیگر قرار گرفت. حال در قسمت هفتم این سریال، اوزدمیر به شریک زندگی اش انگین آکیورک به فارسی فحش میدهد.

دمت اوزدمیر در این صحنه می گوید:

«احمق… کثافت… کودن»

فحش دادن دمت اوزدمیر به زبان فارسی

در ادامه ویدیوی مذکور از سریال نام من فرح را تماشا کنید:

دمت در سریال «نام من فرح» نقش یک زن ایرانی را بازی می کند که خدمتکار یک گروه مافیایی می شود. فرح که برای زنده نگه داشتن پسر بیمارش مبارزه می کند، شاهد جنایتی است و این ماجرا زندگی او را زیر و رو می کند. انگین آکیورک نقش طاهر یکی از اعضای مافیا و فیرات تانیش نقش کمیسر مهمت را بازی می کنند.

دریا پینار آک در نقش گونول، خواهر مهمت و دوست کریمشاه؛ علی سورملی نقش سلیمان، پدر مهمت و گونول; لاله باشتار در نقش پریحان، مادر گونول و مهمت؛ مصطفی آوکیران نقش علی غالیپ; سنان کارا در نقش ورا، همسر علی غالیپ و اوکتای چوبوک نقش کان، پسر ورا و علی غالیپ را بازی می کنند.

فحش دادن به نام اوزدمیر به زبان فارسی
فحش دادن اوزدمیر به زبان فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا