اخبار فیلم و سریال

طلاق دمت اوزدمیر و اوزهان کوچ تایید شد + ویدیو حضور این زوج در دادگاه

مدتی است که شایعه طلاق دمت اوزدمیر و شوهرش اوزهان کوچ پخش شده است و همه طرفداران منتظر تایید یا رد این موضوع بودند. این شایعه پس از مراسم فیلم «عذر میخوام» با بازی اوزهان کوچ شدت گرفت تا اینکه بالاخره طلاق این زوج تایید شد. در ادامه جزییات این ماجرا را بخوانید.

طلاق دمت اوزدمیر و همسرش اوزهان کوچ حقیقت دارد؟

بیرسن:

«دمت اوزدمیر و اوزهان کوچ که در شهریور ماه با هم ازدواج کردند مدتی است که با مشکل مواجه شده اند و گفته می شد برای حل مشکلات خود به مشاوره مراجعه می کنند. دمت اوزدمیر شب گذشته در مراسم گالا فیلم همسرش اوزهان کوچ شرکت نکرد و از او حمایت نکرد. گفته می شود این زوج تصمیم به جدایی گرفته اند و انتظار میرود دمت فردا خبر جدایی خود را اعلام کند!»

 

طلاق Demet Ozdemir و Oğuzhan Koç

طلاق دمت اوزدمیر و همسرش اوزهان کوچ؛ دادگاه طلاق دمت و اوزان

روز گذشته در مراسم گالای فیلم عذر میخوام با بازی اوزهان کوچ و ابراهیم بویوکاک، اوزهان کوچ به تنهایی و بدون انگشتر در دست در این مراسم شرکت کرد. این حادثه باعث تشدید شایعه میان خبرنگاران در مورد جدایی دمت اوزدمیر و اوزهان کوچ شد.

این در حالی است که چند روز گذشته اوزهان کوچ با عصبانیت به خبرنگاران گفته بود که در زندگی شخصی من دخالت نکنید. چنین مشکلی وجود ندارد و من هرگز حلقه دست نمیکنم.

دمت اوزدمیر و اوزهان کوچ از ابتدا می دانستند که رابطه سالمی با هم ندارند. حتی یک هفته قبل از مراسم خواستگاری و عقد، اختلاف شدیدی با هم داشتند و راهشان از هم جدا شد. کار به جایی رسید که دیگر در اینستاگرام همدیگر را آنفالو کردند. پس از مدتی خبر خواستگاری و ازدواج در فضای مجازی منتشر شد. حالا کمتر از یک سال می گذرد و خبر جدایی این زوج تایید شده است.

دادگاه طلاق دمت و اوزهان برگزار شد

طلاق Demet Ozdemir و Ozhan Koch
طلاق دمت اوزدمیر و اوزهان کوچ
دادگاه این زوج هنرمند در 18 اردیبهشت 1402 برگزار شد. دمت چهل دقیقه قبل از اوزهان کوچ در دادگاه حاضر شد و پس از صدور حکم طلاق دادگاه، این زوج به صورت جداگانه دادگاه را ترک کردند. این زوج در برابر سوالات خبرنگاران سکوت کردند و به سرعت صحنه را ترک کردند.

 

ورود دمت اوزدمیر به دادگاه

ورود اوزهان کوچ به دادگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا