اخبار فیلم و سریال

آیا مست بودن محسن ابراهیم زاده در کنسرت صحت دارد؟

کنسرت اخیر محسن ابراهیم زاده برای این خواننده حواشی زیادی ایجاد کرده است. او که حال مساعدی نداشت روی صحنه حاضر شد و برای بخش دوم راهی بیمارستان شد. رفتار عجیب محسن ابراهیم زاده در کنسرت باعث شد واکنشات مختلفی دریافت کند. بسیاری از کاربران معتقدند محسن ابراهیم زاده مست بوده یا چیزی مصرف کرده است. حال در ادامه خبر می خواهیم صحت مست بودن محسن ابراهیم زاده در کنسرت را جویا شویم.

مستی محسن ابراهیم زاده در کنسرت

محسن ابراهیم زاده در حاشیه کنسرت خود در ارومیه دچار بیماری شد، حالا جزئیات جدیدی از آخرین وضعیت سلامتی این هنرمند محبوب منتشر شده است. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با بیان اینکه شایعات پیرامون محسن ابراهیم زاده کاملا کذب است، گفت: این خواننده پاپ به دلیل پیمایش طولانی مدت برای رسیدن به ارومیه خسته شده بود و نتوانست بخش دوم کنسرت خود را به پایان برساند.

محسن ابراهیم زاده خواننده پاپ در کنار پژو 405; خودرویی که در ایران با محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق دیدار کرد، عکس یادگاری گرفت. محسن ابراهیم زاده (زاده ۱۷ شهریور ۱۳۶۶) خواننده، آهنگساز و خواننده و ترانه سرای پاپ ایرانی است. لو قرائت قرآن را از سال 1380 در 14 سالگی آغاز کرد و به تدریج وارد عرصه موسیقی شد. در سال 1382 در سن 17 سالگی در دوره های نوازندگی ایرانی شرکت کرد و نزد استاد موسیقی مهدی نیکنام به کلاس های آکادمیک موسیقی رفت و آهنگ نام خود (هنوزم) را منتشر کرد.

علیرضا نوروزی افزود:

محسن ابراهیم زاده خواننده موسیقی پاپ ایران قرار بود ساعت پنج صبح دیروز با هواپیما به ارومیه برود اما پرواز لغو شد و پس از لغو پرواز مجبور شد با خودروی شخصی به ارومیه برود. سرانجام پس از بیش از 12 ساعت رانندگی در ساعت 6:15 عصر وارد ارومیه شد.

 

وی گفت:

ابراهیم زاده بخش اول را که اواخر شب برگزار شد پشت سر گذاشت اما در بخش دوم به دلیل خستگی مفرط حال خوبی نداشت. وی در اثر رانندگی با خودروی شخصی و پیمودن مسافت 12 ساعته نتوانست اجرا را به پایان برساند و اعتراض مردم را به دنبال داشت.

 

نوروزی ادامه داد:

وضعیت نامطلوب ناشی از خستگی و استراحت و درمان با آمپول و سرم اجازه اجرای کامل این خواننده پاپ را نداد و همین امر اعتراضاتی را در پی داشت.

 

لامی از آذربایجان غربی افزود:

پس از این با حضور عوامل اجرایی کنسرت، ناظران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین نیروهای محترم انتظامی به موضوع رسیدگی و از معترضان به آرامش دعوت شد. اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان معترضان را به آرامش دعوت کرد و پس از گرفتن شماره تلفن، قول مساعد برای بازپرداخت بهای بلیت به آنها داده شد.

 

نوروزی ادامه داد:

امروز با نظارت کامل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور تهیه کننده کنسرت، بلیت این افراد پرداخت شده است و تنها تعداد کمی از مخاطبان کمتر از 10 نفر هستند هزینه بلیط آنها پرداخت نشده است.

 

نوروزی تصریح کرد:

شایعه مستی محسن ابراهیم زاده کذب محض است و صحت ندارد.

 

در فضایی که نیروهای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، نیروی انتظامی و سایر نیروها حضور دارند، چگونه چنین اتفاقی رخ می دهد؟ و برخی گفته اند که او قبلا مست بوده است، چگونه انسان در این حالت 12 ساعت سفر می کند؟ ابراهیم زاده با وجود خستگی شدید و بد خلقی که در بدو ورود به او فشار آورده بود، تمام تلاش خود را در کنسرت به کار گرفت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا