دانلود فیلم گزارش پیلکی Pilecki’s Report 2023

دانلود فیلم گزارش پیلکی Pilecki’s Report 2023 قانونی

دانلود فیلم گزارش پیلکی

، ،
N/A
118 دقیقه
دارای زیرنویس فارسی
کارگردان:

داستان فیلم

ویتولد پیلکی، سرباز لهستانی، در اقدامی شجاعانه و جسورانه، در خلال جنگ جهانی دوم به آشویتس، اردوگاه مرگ نازی‌ها، نفوذ می‌کند. او با چشمانی شاهد جنایات هولناکی است که در این اردوگاه رخ می‌دهد و مصمم می‌شود تا حقایق را به جهانیان برساند. پس از پایان جنگ، پیلکی به لهستان باز می‌گردد، اما به جای استقبال به عنوان یک قهرمان، توسط مقامات کمونیست دستگیر و زندانی می‌شود. او در زندان تحت شکنجه‌های وحشیانه قرار می‌گیرد و مجبور به اعتراف به جرم‌هایی می‌شود که هرگز مرتکب نشده است. فیلم گزارش پیلکی به روایت این داستان غم‌انگیز و تکان‌دهنده می‌پردازد. این فیلم، به تصویر کشیدن دوران جنگ، حبس، شکنجه و اعدام پیلکی در سال 1948 به دلیل مخالفت با رژیم شوروی، یادآور ظلم و ستمی است که در تاریکی تاریخ رخ داده است.

درباره فیلم

فیلم گزارش پیلکی در ژانر زندگینامه ، درام و جنگی به کارگردانی و نویسندگی کریستوف لوکاشویچ محصول سال 2023 کشور لهستان است. در این فیلم بازیگرانی همچون پرزمیسلاو ویسزینسکی، پائولینا چاپکو، ماریوس جاکوس و... به هنرمندی پرداخته اند.

فیلم گزارش پیلکی در ژانر زندگینامه ، درام و جنگی به کارگردانی و نویسندگی کریستوف لوکاشویچ محصول سال 2023 کشور لهستان است.
در این فیلم بازیگرانی همچون پرزمیسلاو ویسزینسکی، پائولینا چاپکو، ماریوس جاکوس و… به هنرمندی پرداخته اند.

داستان فیلم گزارش پیلکی

ویتولد پیلکی، سرباز لهستانی، در اقدامی شجاعانه و جسورانه، در خلال جنگ جهانی دوم به آشویتس، اردوگاه مرگ نازی‌ها، نفوذ می‌کند. او با چشمانی شاهد جنایات هولناکی است که در این اردوگاه رخ می‌دهد و مصمم می‌شود تا حقایق را به جهانیان برساند. پس از پایان جنگ، پیلکی به لهستان باز می‌گردد، اما به جای استقبال به عنوان یک قهرمان، توسط مقامات کمونیست دستگیر و زندانی می‌شود. او در زندان تحت شکنجه‌های وحشیانه قرار می‌گیرد و مجبور به اعتراف به جرم‌هایی می‌شود که هرگز مرتکب نشده است.

فیلم گزارش پیلکی به روایت این داستان غم‌انگیز و تکان‌دهنده می‌پردازد. این فیلم، به تصویر کشیدن دوران جنگ، حبس، شکنجه و اعدام پیلکی در سال 1948 به دلیل مخالفت با رژیم شوروی، یادآور ظلم و ستمی است که در تاریکی تاریخ رخ داده است.

گزارش پیلکی نه تنها داستانی واقعی از شجاعت و فداکاری یک انسان در برابر ظلم است، بلکه نقدی بر تاریکی رژیم‌های تمامیت‌خواه و سرکوب‌گر نیز به شمار می‌رود. این فیلم به ما یادآوری می‌کند که حتی در تاریک‌ترین دوران، همواره کسانی هستند که حاضرند برای حقیقت و عدالت جان خود را به خطر بیندازند.

  • جوایز: 3 نامزدی
  • زبان: لهستانی، آلمانی، روسی
  • نویسنده: Krzysztof Lukaszewicz
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
دانلود فیلم گزارش پیلکی
دانلود رایگان فیلم گزارش پیلکی

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟