دانلود فیلم لانتوری

دانلود فیلم لانتوری قانونی

111 دقیقه

داستان فیلم

فیلم "لانتوری" به کارگردانی رضا درمیشیان، داستان گروهی چهار نفره از خلافکاران را روایت می‌کند که به "لانتوری" مشهور هستند. این گروه با سرقت و زورگیری روزگار خود را می‌گذرانند تا اینکه یکی از اعضای آنها به نام پاشا (با بازی نوید محمدزاده) دختری به نام مریم (با بازی مریم پالیزبان) را که از گذشته می‌شناخته، دوباره ملاقات می‌کند و عاشق او می‌شود. اما این عشق سرانجامی تراژیک پیدا می‌کند. پاشا که تحت تاثیر مواد مخدر قرار دارد، در اقدامی هولناک، مریم را مورد اسیدپاشی قرار می‌دهد. این اتفاق، زندگی هر دوی آنها را به کلی دگرگون می‌کند. مریم که قربانی این جنایت وحشتناک شده، با از دست دادن زیبایی و تحمل دردهای جسمی و روحی، تلاش می‌کند تا زندگی خود را از نو بسازد. پاشا نیز که از کرده خود پشیمان است، به دنبال رستگاری و جبران اشتباهات خود می‌گردد.

درباره فیلم

فیلم لانتوری در ژانر اکشن و جنایی به کارگردانی رضا درمیشیان محصول کشور ایران و در سال 1394 ساخته شده است. در این فیلم ستارگانی همچون نوید محمدزاده، مریم پالیزبان، باران کوثری، مهدی کوشکی، بهرام افشاری، رضا بهبودی، بهناز جعفری، حسین پاکدل، بهرنگ علوی، ستاره پسیانی و سیاوش چراغی پور به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم لانتوری در ژانر اکشن و جنایی به کارگردانی رضا درمیشیان محصول کشور ایران و در سال 1394 ساخته شده است.
در این فیلم ستارگانی همچون نوید محمدزاده، مریم پالیزبان، باران کوثری، مهدی کوشکی، بهرام افشاری، رضا بهبودی، بهناز جعفری، حسین پاکدل، بهرنگ علوی، ستاره پسیانی و سیاوش چراغی پور به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان فیلم لانتوری

فیلم “لانتوری” به کارگردانی رضا درمیشیان، داستان گروهی چهار نفره از خلافکاران را روایت می‌کند که به “لانتوری” مشهور هستند. این گروه با سرقت و زورگیری روزگار خود را می‌گذرانند تا اینکه یکی از اعضای آنها به نام پاشا (با بازی نوید محمدزاده) دختری به نام مریم (با بازی مریم پالیزبان) را که از گذشته می‌شناخته، دوباره ملاقات می‌کند و عاشق او می‌شود.

اما این عشق سرانجامی تراژیک پیدا می‌کند. پاشا که تحت تاثیر مواد مخدر قرار دارد، در اقدامی هولناک، مریم را مورد اسیدپاشی قرار می‌دهد. این اتفاق، زندگی هر دوی آنها را به کلی دگرگون می‌کند. مریم که قربانی این جنایت وحشتناک شده، با از دست دادن زیبایی و تحمل دردهای جسمی و روحی، تلاش می‌کند تا زندگی خود را از نو بسازد. پاشا نیز که از کرده خود پشیمان است، به دنبال رستگاری و جبران اشتباهات خود می‌گردد.

  • جوایز: 10 برنده و 8 نامزدی
  • زبان: فارسی
  • نویسنده: Reza Dormishian
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟