دانلود سریال جیران

دانلود سریال جیران قانونی

دانلود سریال جیران

، ،
،
N/A
N/A

داستان سریال

در عصر قاجار 1852، پادشاه ایران، ناصرالدین شاه قاجار، عاشق جیران می شود اما جیران عاشق سیاوش است.

درباره سریال

سریال جیران به کارگردانی حسن فتحی در ژانر عاشقانه و تاریخی محصول  کشور ایران و در سال 1400 ساخته شده است. بهرام رادان و پریناز ایزیاری دو نقش اصلی این سریال را برعهده دارند.

سریال جیران در ژانر عاشقانه و تاریخی محصول کشور ایران و در سال 1400 ساخته شده است. ایران سریال به کارگردانی حسن فتحی و نویسندگی احسان جوانمرد و حسن فتحی تولید شده است.

هنرمندانی همچون بهرام رادان، پری ناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، امیرجعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی ور، کتانه افشاری نژاد، ستاره پسیانی، غزل شاکری، مرتضی اسماعیل کاشی، هومن برق نورد، مهدی کوشکی و … در سریال زیبای جیران نقش آفرینی کره اند.

سریال جیران، سریالی پرهزینه و باکیفیت است که از بازیگران معروف و لوکیشن‌های جذاب استفاده کرده است. این سریال، با استقبال مخاطبان روبرو شده است و به یکی از محبوب‌ترین سریال‌های ایرانی تبدیل شده است.

داستان سریال جیران

سریال جیران، داستانی عاشقانه را در دوران قاجار روایت می‌کند. موضوع اصلی این سریال، عشق ناصرالدین شاه قاجار به جیران، یکی از کنیزان حرمسرا است. جیران، دختری زیبا و باهوش است که توجه شاه را به خود جلب می‌کند. شاه که از همسران خود دلخور است، به جیران علاقه‌مند می‌شود و او را به صیغه خود درمی‌آورد.

ورود جیران به اندرونی حرمسرا، موجب حسادت و دشمنی دیگر زنان شاه می‌شود. جیران که از محبت شاه برخوردار است، به قدرت و نفوذ زیادی در حرمسرا دست پیدا می‌کند.

  • جوایز: 4 نامزدی
  • زبان: فارسی
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.