بیوگرافی و تاریخچهافراد مشهور

دختر عطر فروش شیرازی کیست؟ (مامامیا ماماسیتا کاچلا) + اینستاگرام

دختر عطر فروش شیرازی کیست؟ اغلب کلیپ‌هایی مانند ویدیو واگعیه یا کیکه به طور اتفاقی در شبکه‌های اجتماعی توجه کاربران را به خود جلب می‌کنند و باعث می‌شوند اشخاص مورد نظر مشهور شوند. حالا قرعه به نام دختر عطر فروش شیرازی افتاده است.

طرز ادای حروف یا بازسازی یک لهجه خاص می‌تواند به طور قابل توجهی شیرین و دوست‌داشتنی باشد یا در مقابل، احساس ناخوشایندی را در مخاطب به وجود آورد.

ویدئوهایی که این دختر عطرفروش شیرازی منتشر می‌کند، بازدید بالایی داشته و با استفاده از تلفظ حروف یا به کار بردن کلماتی با لهجه زیبای شیرازی در جملاتش، نظرات متفاوتی از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی دریافت کرده است.

در ادامه این مطلب همراه ویدو باشید تا بیشتر با این دختر عطر فروش آشنا شوید.

بیوگرافی دختر عطر فروش شیرازی

اسم واقعی دختر عطر فروش شیرازی هنوز مشخص نیست. او در یک فروشگاه عطر در شیراز مشغول به کار است. زمانیکه که برای تبلیغ محصولات با یک لهجه و استایل خاص، ویدیویی را در پلتفرم اینستاگرام منتشر کرد، ویدیو مدنظر به طور اتفاقی وایرال شد.

دختر عطر فروش شیرازی کیست؟ (مامامیا ماماسیتا کاچلا) + اینستاگرام

ماجرای وایرال شدن ویدیوهای دختر عطر فروش

ویدیویی از دختری به نام عطرفروش شیرازی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که با حرکات و لهجه عجیب و غریب، هدف دارد برند خاصی از عطر را تبلیغ کند.

او با اظهار جمله “مامامیا ماماسیتا کاچلا”، همراه با حرکات خاص و صدای متفاوت، توانسته است توجه چندین میلیون کاربر را در فضای مجازی به خود جلب کند. البته به دلیل تلفظ و نحوه صحبتش، او مورد استهزاء و نقدهای منفی قرار می‌گیرد.

بعضی از کاربران او را تحسین کرده‌اند، در حالی که برخی دیگر ادعا کرده‌اند که لهجه او مصنوعی و غیرطبیعی است و می‌تواند به خنده و استهزاء بینجامد.

ازدواج معین زد با دختر عطر فروش شیرازی

با وایرال شدن ویدیوی دختر شیرازی، بسیاری از افراد به تشابه لهجه این دختر با معین زد اشاره کردند. این اتفاق منجر به بروز اخبار و شایعات مختلف درباره ارتباط این دو فرد شد. معین زد، خواننده مشهور و محبوب کشور با گذاشتن کامنت قلب زیر یکی از پست‌های او، شایعات را بیشتر دامن زد.

این کامنت امروزه موضوع بحث‌وگفتگو است و تمامی صفحات طرفداری او سعی می‌کنند تا دلایل این اقدام را جویا شوند.

پیج اینستاگرام دختر عطر فروش شیرازی

در حال حاضر اطلاعاتی درباره صفحه اینستاگرام دختر عطرفروش شیرازی وجود ندارد و انگار تنها پیج فعالی که می‌توان درباره او یافت، صفحه اینستاگرام عطر فروشی است.

بیشتر بخوانید:

زهرا ظریفی

من بیش از یک ساله که در زمینه سئو، محتوا و سئومحتوا فعالیت می‌کنم و مشتاق هستم تا جدیدترین مباحث تو این حوزه رو یادبگیرم و تجربیات بیشتری کسب کنم. داستان و علاقه من با یه پروژه برندسازی شخصی شروع شد و حالا من دنباله‌رو این تجربه هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا