اخبار فیلم و سریال

مسابقه بتن خوردن کیانو ریوز و دونالد ترامپ! تصاویر بتن خوری افراد مشهور

در این روزها که هوش مصنوعی موضوعی داغ میان مردم است، یکی از کاربران از موقعیت استفاده کرده با استفاده از این تکنولوژی تصاویر بتن خوردن سلبریتی ها را ایجاد کرده است. تصاویر بتن خوردن افراد مشهور شامل بزرگانی همچون پاپ فرانسیس، ایلان ماسک و دیگر افراد را در ادامه مشاهده کنید.

مسابقه بتن خوردن افراد مشهور

تصاویر بتن خوری هوش مصنوعی بر اساس واقعیت نیستند، اما به طرز فریبنده ای واقعی هستند. جالب است بدانید که این تصاویر با برنامه Midjourney ساخته شده اند و واقعی نیستند، اما مسابقه بتن خوری در جهان وجود دارد و علاقه مندان می توانند در آن شرکت کنند.

هنوز هم باور این موضوع سخت است که هوش مصنوعی بتواند تصاویر انسانی را با دقت بسیار زیادی ایجاد کند، اگرچه تصاویر دونالد ترامپ و پاپ فرانسیس به خوبی ایجاد شده اند، اما چهره آریانا گرانده و چندین نفر دیگر نیز مصنوعی به نظر می رسید.

علیرغم مشکلات هوش مصنوعی در طراحی انسان، تصویر هوش مصنوعی برنده جوایز جهانی عکاسی سونی (SWPA) در سال 2023 شد.

عکس افراد مشهور در حال خوردن بتن

مسابقه بتن خوردن افراد مشهور بتن خوری سلبریتی ها با استفاده از هوش مصنوعی 1بتن خوری سلبریتی ها با استفاده از هوش مصنوعی 2بتن خوری سلبریتی ها با استفاده از هوش مصنوعی 3بتن خوری سلبریتی ها با استفاده از هوش مصنوعی 4بتن خوری سلبریتی ها با استفاده از هوش مصنوعی 5بتن خوری سلبریتی ها با استفاده از هوش مصنوعی 6بتن خوری سلبریتی ها با استفاده از هوش مصنوعی 7بتن خوری سلبریتی ها با استفاده از هوش مصنوعی 8بتن خوری سلبریتی ها با استفاده از هوش مصنوعی 9بتن خوری سلبریتی ها با استفاده از هوش مصنوعی 10بتن خوری سلبریتی ها با استفاده از هوش مصنوعی 11بتن خوری سلبریتی ها با استفاده از هوش مصنوعی 12بتن خوری سلبریتی ها با استفاده از هوش مصنوعی 13بتن خوری سلبریتی ها با استفاده از هوش مصنوعی 14بتن خوری سلبریتی ها با استفاده از هوش مصنوعی 15بتن خوری سلبریتی ها با استفاده از هوش مصنوعی 16

مسابقه خوردن مصالح ساختمانی مانند سایر مسابقات، یک برنده و یک جایزه داشت که به پاپ فرانسیس وجود توانست به قهرمان مسابقه خوردن بتن تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا