بیوگرافی و تاریخچهافراد مشهور

بیوگرافی مریم خسروانی بنیانگذار بنیاد زنان ایرانی آمریکایی پیشرو کیست ؟

پس از پخش قسمت جدید برنامه چند شنبه با سینا، در این مقاله تصمیم گرفته‌ایم به بیوگرافی مریم خسروانی، مهمان این قسمت بپردازیم. مریم خسروانی در زمینه خیریه به عنوان مشاور، سخنران و مربی در طول بیست سال گذشته فعالیت داشته است.

او علاقه‌مند به امور خیریه و کمک‌رسانی به اشخاص نیازمند است. همچنین در گسترش چندین سازمان غیرانتفاعی در کالیفرنیا نقش به‌سزایی داشته است. در ادامه همراه ویدو باشید.

بیوگرافی مریم خسروانی

مریم خسروانی به‌عنوان موسس بنیاد زنان ایرانی آمریکایی پیشرو شناخته می‌شود. این بنیاد حدود ۱۲ سال است که فعالیت خود را آغاز کرده و در این مدت توانسته است افراد علاقه‌مند و مستعد را به خود جذب کند. این موسسه با برگزاری کنفرانس‌های مختلف در سرتاسر ایالت، فراتر از انتظار پیش رفته و همین امر نشان‌دهنده این است که بنیاد مذکور در برطرف کردن نیازهای جامعه زنان ایرانی آمریکایی به خوبی عمل کرده است.

از دیگر فعالیت‌های خسروانی علاوه‌بر تاسیس بنیاد زنان آمریکایی می‌توان به موارد دیگری هم اشاره داشت. برای مطالعه جزئیات بیشتری از زندگی و حرفه مریم خسروانی همراه ما باشید.

شهردار اروین مریم خسروانی را به‌عنوان کمیسر خدمات اجتماعی منصوب کرد که در این سمت به مدت هشت سال مشغول بود. همچنین او ریاست شورای سرمایه‌گذاری برای سازمان United Way در شهرستان اورنج را برعهده داشت. همچنین خسروانی در گذشته رییس پروژه آفریقا بود. محوریت این پروژه مربوط‌به حمایت از کودکان در قاره آفریقا عنوان شده است.

همسر و فرزندان مریم خسروانی

اطلاعات موثقی از فرزندان و همسر مریم خسروانی در دسترس نیست. درباره جزئیات زندگی شخصی و روابط عاطفی خسروانی موردی یافت نشد.

بیوگرافی مریم خسروانی بنیانگزار بنیاد زنان ایرانی آمریکایی پیشرو کیست ؟

سوابق مریم خسروانی

  • کمیسر خدمات اجتماعی، شهر ایروین 2002-2010
  • هیئت مشاوران، KOCE-TV، ایستگاه PBS اورنج کانتی
  • رئیس پروژه آفریقا  
  • هیئت مدیره شبکه بنیادهای کالج کالیفرنیا 
  • رئیس شورای سرمایه گذاری United Way Orange County 2004-2006
  • هیئت امناء صندوق بورس تحصیلی ایرانیان آمریکایی 2004-2006
  • هیئت مدیره،انجمن حرفه‌ای‌های جمع‌آوری کمک‌های مالی 2003-2005

جوایز و افتخارات مریم خسروانی

او برای نقش خود در جامعه و تلاش برای ایجاد تغییر، جوایز و تقدیرنامه‌های بسیاری دریافت کرده است. از نمونه این جوایز می‌توان به مدال افتخار Ellis Island سال ۲۰۱۵ و جایزه زن خیریه از بانک کومریکا و لیکرز لس آنجلس اشاره کرد.

پیج اینستاگرام مریم خسروانی

با آیدی iawmariam می‌توانید به صفحه اینستاگرام او دسترسی داشته باشید و درباره جدیدترین اتفاقات و رویدادها در سریع‌ترین زمان ممکن مطلع شوید. 

آیدی اینستاگرام مریم خسروانی

آلبوم تصاویر مریم خسروانی

آلبوم تصاویر مریم خسروانی آلبوم تصاویر مریم خسروانی آلبوم تصاویر مریم خسروانی آلبوم تصاویر مریم خسروانی آلبوم تصاویر مریم خسروانی آلبوم تصاویر مریم خسروانی

زهرا ظریفی

من بیش از یک ساله که در زمینه سئو، محتوا و سئومحتوا فعالیت می‌کنم و مشتاق هستم تا جدیدترین مباحث تو این حوزه رو یادبگیرم و تجربیات بیشتری کسب کنم. داستان و علاقه من با یه پروژه برندسازی شخصی شروع شد و حالا من دنباله‌رو این تجربه هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا