افراد مشهوربیوگرافی و تاریخچه

بیوگرافی عرفان خزایی روحانی بدنساز کیست ؟ 【 از طلبگی تا بدنسازی + تصاویر】

عرفان خزایی کیست ؟

در این مقاله از ویدو به بیوگرافی عرفان خزایی روحانی بدنساز کیست ؟ می‌پردازیم و به جزئیات زندگی شخصی از جمله همسر، تحصیلات و زمینه شغلی اشاره می‌کنیم. برای مطالعه جزئیات همراه ما باشید.

بیوگرافی عرفان خزایی روحانی بدنساز کیست 【 از طلبگی تا بدنسازی + تصاویر】

بیوگرافی عرفان خزایی روحانی بدنساز

عرفان خزایی روحانی بدنساز در سال 1376 در کرمانشاه به دنیا آمد و هم اکنون 26 سال دارد. حجت الاسلام عرفان خزایی به دلیل رشته ورزشی خود یعنی بدنسازی مورد توجه قرار گرفته است.

او علاوه‌بر طلبگیبه‌عنوان راننده در اسنپ مشغول است و همچنین کارشناس دینی و مربی بدنسازی، نائب رئیس کمیته همگانی فدراسیون بدنسازی نیز هست.

او کار خود را با کشتی آغاز کرد؛ اما بعد از خدمت سربازی وارد تحصیلات حوزوی و طلبگی شد. ابتدا فکر می‌کرد برای اینکه وارد رشته بدنسازی شود با مخالفت‌های زیادی روبه‌رو شود؛ اما پس از مدتی با استقبال روبه‌رو شد. هرچند که عده زیادی با رویه او مخالف هستند. او معتقد است ورزشکار بودن، مغایرتی با اسلام ندارد و اهل بیت نیز ورزشکار بودند و بدن ورزیده‌ای داشتند.

عرفان خزایی و همسرش

در این زمینه اطلاعاتی در دسترس نیست. وضعیت تاهل عرفان خزایی یا تعداد فرزندان او در صورت ازدواج مشخص نیست.

آدرس اینستاگرام عرفان خزایی

شما با آیدی erfankhazayii این عرفان خزایی ورزشکار روحانی را در اینستاگرام دنبال کنید.

آیدی اینستاگرام حامد خزایی

آلبوم تصاویر عرفان خزایی

بیوگرافی عرفان خزایی روحانی بدنساز کیست 【 از طلبگی تا بدنسازی + تصاویر】 بیوگرافی عرفان خزایی روحانی بدنساز کیست 【 از طلبگی تا بدنسازی + تصاویر】 بیوگرافی عرفان خزایی روحانی بدنساز کیست 【 از طلبگی تا بدنسازی + تصاویر】 بیوگرافی عرفان خزایی روحانی بدنساز کیست 【 از طلبگی تا بدنسازی + تصاویر】 بیوگرافی عرفان خزایی روحانی بدنساز کیست 【 از طلبگی تا بدنسازی + تصاویر】 بیوگرافی عرفان خزایی روحانی بدنساز کیست 【 از طلبگی تا بدنسازی + تصاویر】

بیشتر بخوانید:

غزل شباهنگ

من تازه‌واردِ دنیای جذاب تولید محتوا هستم و حدود یک سال می‌شه که توی این حوزه فعالیت می‌کنم. هر روز چیزهای جدیدی یاد می‌گیرم و سعی می‌کنم خودم رو به‌روز نگه دارم. هنوز خیلی مونده تا به یه تولیدکننده محتوای حرفه‌ای تبدیل بشم؛ اما عاشق این کار هستم و با اشتیاق تلاش می‌کنم که بهتر بشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا