بیوگرافی و تاریخچهافراد مشهور

بیوگرافی فرزندان پروانه معصومی 【بیوگرافی نیما معصومی + جزئیات زندگی شخصی】

نیما معصومی کیست ؟

در این مقاله از ویدو به بررسی بیوگرافی فرزندان پروانه معصومی به همراه محل تولد و جزئیات زندگی شخصی می‌پردازیم. همراه ما باشید.

پروانه معصومی در تاریخ 11 اسفند 1323 در تهران به دنیا آمد. او بازیگر سینما و تلویزیون ایران بود و در تاریخ 6 آذر 1402 به علت بیماری ریوی درگذشت.

مسعود معصومی، همسر پروانه معصومی، در سال ۱۳۱۶ متولد شد. او در آلمان در رشته عکاسی تحصیل کرد. در همان دوران با پروانه معصومی آشنا شدند و ازدواج کردند. مسعود معصومی ۱۲ اسفند سال 1395 به علت بیماری درگذشت.

بیوگرافی فرزندان پروانه معصومی 【بیوگرافی نیما معصومی + جزئیات زندگی شخصی】

بیوگرافی فرزندان پروانه معصومی

پروانه معصومی و مسعود معصومی یک پسر به نام نیما دارند. نیما معصومی، تنها فرزند آنهاست و در آلمان به دنیا آمد. به نظر می رسد نیما معصومی ساکن آلمان است و در زمینه موسیقی فعالیت می‌کند. آنطور که پیداست نیما معصومی زیاد اهل رسانه نیست، زیرا اطلاعات بیشتری از بیوگرافی او در دسترس نیست.

صحبت های نیما معصومی درباره مادرش پروانه معصومی

نیما معصومی درباره نحوه و مراسم خاکسپاری مادرش عنوان کرده است:

خانه سینما تلاش بسیاری برای خاکسپاری داشتند؛ اما همان‌طور که مادرم می‌خواست، قرار است ایشان در امامزاده ابوطالب به خاک سپرده شوند.

پروانه معصومی، سه‌شنبه ساعت ۱۰ صبح ۷ آذر ۱۴۰۲ مراسم تشییع از مقابل ساختمان خاتم‌الانبیاء به سمت شهرداری رشت برگزار می‌شود و چهارشنبه صبح به تهران منتقل و در آرامگاه خانوادگی امامزاده ابوطالب ده فرحزاد به خاک سپرده خواهد شد.

او با اشاره به برگزاری یک مراسم یادبود روز پنجشنبه توسط خانه سینما یک درخواست هم از مردم داشت:

مراسم خاکسپاری در امامزاده ابوطالب به صورت خصوصی و خانوادگی برگزار می‌شود. چون آن محل، گنجایش جمعیت زیادی را ندارد این درخواست را از مردم عزیز داریم که تجمعی نداشته باشند. البته خانه سینما قرار است برای روز پنجشنبه یک مراسم یادبود برگزار کند که البته هنوز زمان دقیق آن مشخص نشده است.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا